Mei | Juni

April 2017

Afdeling Plaats Tijd
Za. 1 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde 12 - 17 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Zo. 2 EGMP Leuven café-bowling BOWLKINGS, IJzerenmolenstraat 6, 3001Heverlee 9 - 12.30 h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8.30 - 12 h.
AEN Couvin Salle La Ruche, Place Général Piron, 5660 Couvin 9 - 12 h.
Numismatica Edelweissje zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8.30 - 12 h.
Di. 4 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue Van Zande 45, 1080 Bruxelles vanaf 18 h.
Za.8 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne 12.30 - 16 h.
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel 14 - 17 h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Wo. 8 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.30 h.
Zo. 9 EGMP Herentals zaal St.-Antonius - Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals 8.30 - 12 h.
AEN Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm) 9 - 12 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 11.30 h.
Ma. 10 EGMP Brugge Lokaal C.M. Moerkerkse steenweg, 118, 8310 St Kruis-Brugge Vanaf 19 h.
Di. 11 Numismatische Kring Zeeland Zaal Graaf Hendrik van het Hof van Buren, Oranjelaan 19, Middelburg (NL) 18.30 - 21.30 h.
Wo. 12 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.30 h.
Vr. 14 Kring Berthout Residentie Offendonk - Den Haes 8A, 2860 Sint-Katelijne-Waver 19 - 22.30 h.
Za. 15 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Zo. 16 EGMP ZW-Vlaanderen zaal "Willem Tell", Brugsestraat 20, 8500 Kortrijk 13 - 16 h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8 - 12 h.
Numismatica Wetthra CC De Poort, Markt 27 9230 Wetteren 9 - 12.30 h.
Go Collections Centre culturel, rue Haute 1, 6041 Gosselies 8.30 - 12 h.
Ma. 17 27ste Grote Ruildag - Numismatica Brugge en Het Vrije
KTA Rijselstraat 7 - 8200 Sint-Michiels
9 - 15 h.
Di. 18 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30 h.
Za. 22 Diestse studiekring voor numismatiek Elckerlyczaal Cultureel Centrum Begijnhof Diest (studiedag, geen ruiltafels) 9.30 - 17.30 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Medec (eretekens) Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne 12.30 - 16 h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg , 3680 Maaseik 13 - 15.30 h.
Spring PaperMoneyFair Maastricht
zaal "De Polfermolen" Plenkertstraat 50, Valkenburg a/d Geul (NL)
(ca. 10 km van Maastricht) Inl: Eijsermans Events tel: 0049-2821-71166-69
9 - 18.30 h.
Zo. 23 EGMP Aalst Sociaal Centrum Immerzeel. Rerum Novarumstraat 4, 9300 Aalst 9 - 12.30 h.
EGMP Tienen zaal: Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen 9 - 12 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Bourse Internationale (numismatique, philatelie, militaria, cartophilie)
Cercle Numismatique de La Louvière AEN
Bistro Le Pagnol, Rue des ateliers 7, 7100 Haine Saint-Pierre
7.30 - 15 h.
Grote Internationale Muntenbeurs
Cercle Numismatique du Grand-Duché de Luxembourg
AU CASINO 2000, Rue Th. Flamming, L-5618 Mondorf-les-Bains
Inl. en reserv.Valenti Marco Tel (00352) 621 185 786 / Email: cerclenumislux@yahoo.com
Inl. en reserv. Heinz Vincent Tel (00352) 691 809 378
9 - 16 h.
Spring PaperMoneyFair Maastricht
zaal "De Polfermolen" Plenkertstraat 50, Valkenburg a/d Geul (NL)
(ca. 10 km van Maastricht) Inl: Eijsermans Events tel: 0049-2821-71166-69
10 - 16 h.
Za. 29 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.

Boven

 

Mei 2017

Afdeling Plaats Tijd
Ma. 1 51ste Internationale Numismatische Ruilbeurs - Numismatica Leuven EGMP
Brabanthal, Brabantlaan 1, 3001 Leuven
9 - 15 h.
Di. 2 AEN Bruxelles Bowlmaster , Rue Van Zande 45, 1080 Bruxelles vanaf 18 h.
  Numismatische Kring Zeeland Zaal Graaf Hendrik van het Hof van Buren, Oranjelaan 19, Middelburg (NL) 18.30 - 21.30 h.
Za. 6 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 90, 9200 Dendermonde 12 - 17 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 -17 h.
Zo. 7 EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8.30 - 12 h.
AEN Couvin Salle La Ruche, Place Général Piron, 5660 Couvin 9 - 12 h.
Numismatica Edelweissje zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8.30 - 12 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Ma. 8 EGMP Brugge Lokaal C.M. Moerkerkse steenweg, 118, 8310 St Kruis-Brugge Vanaf 19 h.
Wo. 10 Numismatische Kring Brabant Cafézaal "Bar Le Duc", Korenbrugstraat 5-7, 's-Hertogenbosch (NL) 19.45 - 21.30 h.
Vr. 12 Kring Berthout Residentie Offendonk - Den Haes 8A, 2860 Sint-Katelijne-Waver 19 - 22.30 h.
Za. 13 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, 2100 Deurne 12.30 - 16 h
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons, 1400 Nijvel 14 - 17 h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
FILANUMIS 2017 - Muntmanifestatie
Expo Houten, Meidoornkade 24, 3992 AE Houten   Info: Tel 0031 505033926
9.30 - 16 h.
Zo. 14 AEN Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm) 9 - 12 h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis) Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 11.30 h.
Za. 20 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Zo. 21 EGMP ZW-Vlaanderen zaal "Willem Tell", Brugsestraat 20, 8500 Kortrijk 13 - 16 h.
Numismatica Wetthra CC De Poort, Markt 27 9230 Wetteren 9 - 12.30 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Go Collections Centre culturel, rue Haute 1, 6041 Gosselies 8.30 - 12 h.
50ste Internationale Ruilbeurs - Cercle Numismatique Liégeois AEN
Centre 104 (Collège St-Servais), 104 rue Saint-Gilles, 4000 Liège
8.30 - 14 h.
Do. 25 40ste Internationale Numismatische Dag - Numismatische Kring Dendermonde EGMP
Koninklijk Atheneum - Zuidlaan 3, 9200 Dendermonde
8 - 14.30 h.
Za. 27 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Ruilclub Achter Olmen Technisch Instituut Sint-Jansberg, Weertersteenweg , 3680 Maaseik 13 - 15.30 h.
EGMP : Algemene vergadering Gotische raadzaal Stadhuis Leuven Grote Markt, 3000 Leuven 10 - 12. h.
Zo. 28 EGMP Aalst Sociaal Centrum Immerzeel. Rerum Novarumstraat 4, 9300 Aalst 9 - 12.30 h.
Za. 29 EGMP Tienen zaal: Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen 9 - 12 h.
AEN La Louvière Bistrot Le Pagnol, Rue des ateliers 7, 7100 Haine SaintPierre 8.30 - 11.30 h.

Boven

 

Juni 2017

Afdeling Plaats Tijd
Za. 3 EGMP Dendermonde Zaal 't Klokske, Parochiecentrum Keur, Pijnderslaan 88, 9200 Dendermonde 12 - 17 h.
Diestse studiekring voor numismatiek Elckerlyczaal Cultureel Centrum Begijnhof, 3290 Diest (studiekring, geen ruiltafels) 14.30 - 17.30 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent (onder voorbehoud) 12.30 - 17 h.
Numismatische Kring Hasselt Cultureel Centrum Hasselt 'Vergaderzaal 1', Kunstlaan 5, 3500 Hasselt 13 -17 h.
Zo. 4 EGMP Leuven café-bowling BOWLKINGS, IJzerenmolenstraat 6, 3001Heverlee 9 - 12.30 h.
EGMP ZW-Vlaanderen Parochiaal Centrum "Kartouchke", Ingelmunsterstraat 8, 8870 Izegem 8.30 - 12 h.
AEN Couvin Salle La Ruche, Place Général Piron, 5660 Couvin 9 - 12 h.
Numismatica Edelweissje zaal "Sint-Katarina", N. Cleynaertslaan 1, 3500 Hasselt 8- 12 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Ma. 5 33ste Muntenruilbeurs - Les Numismates de Bruxelles
ATHENEE ROYAL DE WOLUWE SAINT LAMBERT, AVENUE J. BREL – 1200 WOLUWE ST LAMBERT Inl. Régis RENARD   Tel. 0475.51.46.02
9 - 15 h.
Vr. 9 Kring Berthout Residentie Offendonk - Den Haes 8A, 2860 Sint-Katelijne-Waver 19 - 22.30 h.
Za. 11 EGMP Antwerpen Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, Deurne 12.30 - 16 h
AEN Nivelles Collège Sainte Gertrude, Faubourg de Mons 1, 1400 Nijvel vanaf 14 h.
AEN Verviers Ecole Saint-Fiacre, rue du Husquet 26, 4820 Dison 8 - 12 h.
Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Jean Elsen & ses Fils s.a. Veiling Nr. 133
Tervurenlaan 65, 1040 Brussel
Inl. Tel. 02/734.63.56   Fax: 02/735.77.78  E-mail: numismatique@elsen.eu
 
Zo. 11 EGMP Herentals zaal St.-Antonius - Kapucijnenstraat 7, 2200 Herentals 8.30 - 12 h.
AEN Vielsalm Salle Quartier de la Gare (à droite de la gare de Vielsalm) 9 - 12 h.
Num. Kring St-Truidense Verzamelaars Oud atheneum (naast nieuw gemeentehuis), Zoutstraat 6, 3800 St-Truiden 7.30 - 11.30 h.
Ma. 12 EGMP Brugge Lokaal C.M. Moerkerkse steenweg, 118, 8310 St Kruis-Brugge Vanaf 19 h.
Di. 13 Numismatische Kring Zeeland Zaal Graaf Hendrik van het Hof van Buren, Oranjelaan 19, Middelburg (NL) 18.30 - 21.30 h.
Za. 17 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Medec (eretekens) Zaal "Ruggehof", Frans Van Dijckstraat 46, Deurne 12.30 - 16 h
ONLINE LIVE Muntenveiling
Info : Peter Eyckmans Tel. 0468 32 76 35
E-mail : info@thecoinhouse.eu 
 
Zo. 18 EGMP ZW-Vlaanderen zaal "Willem Tell", Brugsestraat 20, 8500 Kortrijk 13 - 16 h.
AEN Liège Centre 104 (Collège St-Servais), 104 rue Saint-Gilles, 4000 Liège 8 - 12 h.
Numismatica Wetthra CC De Poort, Markt 27 9230 Wetteren 9 - 12.30 h.
Wase Ruilclub Lokaal "Den Hof", H. Heymanplein 7 - B-9100 Sint-Niklaas 9 - 12 h.
Go Collections Centre culturel, rue Haute 1, 6041 Gosselies 8.30 - 12 h.
Di. 20 Numismatische Kring Limburg Lokaal "Le Theatre Hotel", Vrijthof 50, Maastricht (NL) (met lezing) vanaf 19.30 h.
Za. 24 Europese Verzamelaars Beurs Le Paon Royal - Rue du Vieux Marché aux Grains, 1000 Brussel 8 - 11 h.
Gent-West Muntcentrale vzw Centrum Reinaert, Reinaertstraat 28, 9000 Gent 12.30 - 17 h.
Zo. 25 EGMP Tienen zaal: Café "'t Hoekske", Oude Leuvensestraat 93, 3300 Tienen 9 - 12 h.
AEN La Louvière Bistrot Le Pagnol, Rue des ateliers 7, 7100 Haine SaintPierre 8.30 - 11.30 h
27ste Internationale Muntenbeurs - Numismatica Alosta EGMP
Sociaal Centrum Immerzeel. Rerum Novarumstraat 4, Aalst.
Inl. Johnny BOSMAN Tel: 0475/450.821
9 - 16 h.

Boven